Hakkımızda

Oğuz Veteriner Kliniği olarak, tüm sağlık sorunlarına maksimum hassasiyetle yaklaşırken, büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar, kanatlı hayvanlar ve pet grubunda evcil dostlarımıza hizmet vermektedir.

İletişim

@2021 Oğuz Veteriner Kliniği

Kümes Hayvanları Hastalıkları

Güvenilir Ellerde

Büyükbaş veya küçükbaş başta olmak üzere kanatlı hayvan gurubu ve evcil hayvanlar dahil olmak üzere tüm hastalıkların tedavisindeki en önemli aşama doğru teşhisin konulmasıdır. 

Hayvanlarda ortaya çıkan hastalıkların temelinde farklı birçok neden olabilmektedir. Bu hastalıkların tedavi sürecinde doğru teşhis yapıldığında gayet başarılı sonuçlar almak mümkündür. 

Ancak hastalıkları karşısında yanlış bir tedavi uygulanması durumunda maalesef ki telafisi mümkün olmayan sonuçlarla karşılaşılmaktadır. 

Özellikle bulaşıcı hastalıkların daha ilk aşamada doğru teşhis edilmesi diğer hayvanlara bulaşmadan tedavi edilmesi çok önemlidir. 

Kliniğimizde ki uzman hekimlerimiz, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğu tecrübe deneyimi sahibi olduğunuz hayvanlarınızın tüm sağlık sorunlarında sizlere çözüm sunabilmektedir. 

Büyükbaş hayvan hastalıkları, küçükbaş hayvan hastalıkları, kanatlı hayvan hastalıkları ve pet kategorisindeki tüm hayvanların sağlık sorunlarında bizimle iletişime geçebilir, gerek kliniğimizde gerekse yerinde muayene hizmeti alabilirsiniz.